Ruszajcie w podróż z nową kolekcją Ruffwear 2015

Ruszajcie w podróż z nową kolekcją Ruffwear 2015

Z każdym słonecznym i cieplejszym dniem zaczynamy częściej marzyć o wyjazdach, a każdy psiarz dobrze wie, że żadna podróż nie jest „pełna” bez naszego psa. Nowa kolekcja Ruffwear uzupełnia asortyment o akcesoria przydatne podczas psich wojaży, zwiększając nasze bezpieczeństwo i ułatwiając podróżowanie.

HAUL BAG – TORBA NA PSIE AKCESORIA

Pamiętając jak wygląda chaotyczne pakowanie Mochitkowych rzeczy,  doceniamy możliwość spakowania wszystkiego co potrzebne w jednym miejscu. Wspaniale byłoby mieć wreszcie porządek… Torba  Haul Bag otwiera się bardzo szeroko ukazując miejsce na każdy psi gadżet. Spakowana może czekać na spontaniczną decyzję „jedziemy”! Wystarczy wziąć w rękę smycz, torbę i w drogę.

140819_RUFF-1996_WEB

 

3575_HaulBag_ForestGreen_Open_2500 3575_HaulBag_ForestGreen_Front_Angle_2500

Load Up Harness

Długo wyczekiwane szelki doLoadUpHarness_WEB samochodu dla psa. Podobne w konstrukcji do Front Range Harness, posiadają mocniej poszerzone pasy dla większego rozkładu obciążenia. Dla maksymalnej wytrzymałości wszelkie klamry są zastąpione przez metalowe sprzączki, a tylny V-Ring zamieniony na pętlę, przez którą przekładamy pas samochodowy. Dzięki temu pies może wstać (nie jest przywiązany na sztywną długość), a w chwili zagrożenia blokujący się pas chroni psa przed wypadnięciem do przedniej części samochodu. Na filmiku na stronie sklepu LUPO możecie zobaczyć jak łatwo i wygodnie przypina się psa w samochodzie za pomocą tych nowych szelek. Load Up Harness przeszły pomyślnie testy zderzeniowe, zapewniają bezpieczeństwo psa i są nadzieją na spokój i skupienie dla kierowcy.

140819_RUFF-2310_WEB

Dirtbag Seat Cover – Mata samochodowa

Jak to firma Ruffwear ujęła – DirtBag-Seat_WEBpsy uwielbiają przygodę i często zabierają część tej przygody z powrotem ze sobą (w postaci błota, piasku, wody i innych ciekawych rzeczy). Nie trzeba tłumaczyć przydatności tego produktu, bo jeśli coś może nas uchronić od wielogodzinnego odkurzania psiej sierści i piachu z tapicerki samochodu to z pewnością warto się temu przyjrzeć.

Mata Dirtbag Seat Cover posiada szereg przemyślanych gadżetów, które bardzo ułatwiają użytkowanie:

  • Dostęp do pasów bezpieczeństwa – pozwala na zastosowanie Load Up Harness, dodatkowo stabilizuje matę na siedzeniu. Wygodne jest to, że można go zamknąć gdy nie jest używany, by nie wpadały tam zanieczyszenia, czyli tak zwany brud :)
  • Matę można „spakować samą w siebie”, niepotrzebny jest dodatkowy pokrowiec, który łatwo zgubić.
  • Smycz, smakołyki, woreczki i inne potrzebne akcesoria chowamy do zapinanej kieszonki.
3585_DirtBagSeatCover_GraniteGray_Pocket_500 3585_DirtBagSeatCover_GraniteGray_Packed_500 3585_DirtBagSeatCover_GraniteGray_SeatBelts_500

Jednak najciekawszym rozwiązaniem jest sposób umocowania maty do siedzenia. Antypoślizgowa spodnia powierzchnia plus ciekawy i trudny do wytłumaczenia patent – zobaczcie na filmiku:

Zwróciliście uwagę na boczne wzmocnienia? Bardzo przydatna rzecz, Mochito zawsze przy wsiadaniu unosi i psuje nasze wszelkie zabezpieczenia. Zaczepienie maty jest możliwe do góry w formie kołyski, jak i opuszczenie jej w dół. Mata samochodowa może nie wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo, ale na spokój i dobry humor kierowcy na pewno.

Z tym wszystkim nie pozostaje nic innego jak uknuć w głowie plan podróży i ruszać w drogę!

Przystanek na kawę, pies zerkający przez okno samochodu lub szczekający na Panią kasjerkę na autostradzie…(oczywiście mowa tu o Mochitku)… cieszmy się drogą, nie tylko celem podróży. Tak na pewno zrobi nasz pies!

Wszystkie produkty znajdziecie na stronie naszego sklepu www.lupo.sklep.pl