NOWA Kolekcja Ruffwear Jesień-Zima 2015

NOWA Kolekcja Ruffwear Jesień-Zima 2015

Ledwo minęły 30-stopniowe upały, a my już mamy dylemat czy ubrać psu bluzę na poranne wyjście. Mochito nie lubi spacerować gdy jest zimno, więc chociaż przechodnie patrzą ze zdziwieniem – poniżej 10 stopni zakładam mu kurtkę. We wrześniu pojawia się pewien żal, że lato się kończy, ale również ekscytacja, co przyniesie nowa pora roku. Uwielbiamy zimę z jednego powodu: wszędzie jest mniej ludzi. W lato wszyscy korzystają z dobrodziejstw pogody, wychodzą na świeże powietrze, urządzają spotkania i grill pod chmurką. Spacery są dla nas utrudnione, bo ani Mochito, ani ja nie lubimy tłoku. Na szczęście zimą wszystko się zmienia: ulice i  lasy pustoszeją pozostając do naszej dyspozycji. Jedyną trudnością wtedy jest zimno, gdyż zapewnienie komfortu termicznego krótkowłosemu  pitbullowi nie jest prostym zadaniem.

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie tylko ludzie mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt, niezawodne tkaniny i przemyślane projekty umożliwiające pozostanie aktywnym również w zimę. Teraz nasze psy mogą być równie dobrze przygotowane na chłodniejszą aurę. Jestem przekonana, że poniższe produkty zapewnią Wam ciągłość przygód niezależnie od pogody. Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją Ruffwear Jesień-Zima 2015.

0570_PowderHound_BajaBlue_Right_500 copy

Nowy produkt Powder Hound to  kurtka łącząca dwa wysokiej jakości  materiały, które zapewniają komfort w nieprzyjemnych warunkach pogodowych. Syntetyczny izolowany wierzch kurtki stanowi intensywnie ocieplającą część kurtki i jest zbudowany z tego samego materiału, który można znaleźć w kurtce Quinzee. Natomiast spodnia warstwa to oddychająca, elastyczna dzianina  soft shell. Te dwa ciepłe, odporne na warunki atmosferyczne materiały, w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi rękawami, tworzą doskonałe rozwiązanie dla aktywnych psów i ich właścicieli na chłodniejsze dni.

Od wprowadzenia na rynek jesienią 2011 roku Quinzee stał się jednym z najbardziej popularnych ubiorów psów. W nowej kolekcji Jesień-Zima 2015 kurtka występuje w nowych kolorach. W dalszym ciągu jednak zostały utrzymane funkcje 05601_Quinzee_MeadowGreen_Right_500 copyproduktu, dzięki którym jest on tak popularny: zintegrowany worek do wygodnego pakowania i 200-gramowa izolacja syntetyczna zapewniająca doskonałe utrzymanie ciepła.

Quinzee jest lekka, wytrzymała i łatwa do zakładania, dzięki czemu jest idealna dla aktywnych psów.

W nowej kolekcji firma Ruffwear wprowadza również produkty przydatne podczas obozowania. Najczęściej zdarza się tak, że Twój śpiwór należy również do Twojego psa.  Teraz, korzystając z nowego zestawu Highlands Sleeping System, Twój pies będzie miał swoje wygodne miejsce do spania. Zupełnie nowym produktem jest Landing Pad– karimata dla psa. Może być używana samodzielnie lub w połączeniu z legowiskiem Highlands Bed lub nowym śpiworem Highlands Sleeping Bag. Sam możesz wybrać, co jest akurat potrzebne Twojemu psu.

1060_HighlandsSleepingBag_MeadowGreen_Open_500 1050_LandingPad_GraniteGray_Both_500 copy 10401_HighlandsBed_MeadowGreen_Top_2500 copy

Dla psów wrażliwych na zimno i lubiących spać pod przykryciem został stworzony Śpiwór dla psa Highlands Sleeping Bag. Przyjemne, syntetyczne okrycie i boczny zamek zapewniający psu łatwe wejście to główne cechy nowego produktu. Dla dodatkowej izolacji od zimnych i twardych powierzchni warto dodać karimatę dla psa, którą można umieścić w specjalnie do tego stworzonym, pokrowcu śpiwora. O kieszeń, mieszczącą tę karimatę, zostało również wzbogacone legowisko Highlands Bed. Poza tym występuje ono w nowym zielonym kolorze.

Wreszcie przyjrzyjmy się przez wielu wyczekiwanemu Omnijore Joring System w nowej ulepszonej odsłonie.

150227_RUFF-072_WEB

Zestaw zaprzęgowy łączy w sobie wysoką wydajność, komfort i łatwość użytkowania. Zaprojektowany do każdego rodzaju sportu, w którym pies może ciągnąć. Omnijore Towline – lina łącząca psa z przewodnikiem – pozyskała nową ulepszoną taśmę amortyzacyjną, a unowocześnione szelki dla psa Omnijore Dog Harness zapewniają usprawnione i komfortowe dopasowanie do psa. Pas biodrowy Human Belt zachowuje wszystkie ulubione funkcjonalności do wygodnego połączenia psa z przewodnikiem. Omnijore Joring System to idealny zestaw do uprawiania sportów z psem, takich jak : Skiing, canicross, skateboarding  i mountainboarding.

20150114_0290_WEB

Od wielu lat firma Ruffwear współpracuje z zespołami ratownictwa lawinowego, aby zapewnić sprzęt do ich wysoko wyszkolonych psów ratowniczych. Zespoły te działają w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych i mają wysokie wymagania co do swojego sprzętu. W celu zaspokojenia specyficznych potrzeb psów ratowników zostały stworzone szelki Web Master Pro . Ta profesjonalna uprząż reprezentuje   niezwykłą dbałość o szczegóły. Wszystkie elementy łączące są w całości wykonane z metalu, odwrócone zamki są odporne na warunki atmosferyczne, a duży uchwyt jest dostosowany do rękawic zimowych. Pięć punktów regulacji pozwala na indywidualne dopasowanie, a dwie niewielkie kieszenie po obu stronach ułatwiają wszycie plakietek ID.

Dzięki nowym produktom od Ruffwear nadchodząca jesień i zima mają szansę być wyjątkowo aktywne. Jeśli zimno zwykle zatrzymywało Ciebie i Twojego psa w domu,  wybierz produkty Ruffwear i wyrusz z domu następnym razem. W końcu nie ma nic piękniejszego od poznawania świata ze swoim psem u boku.

Źródło: http://dogblog.ruffwear.net/2015/07/31/new-products-are-here-2/