O Lupo

IMG_0579

LUPO: Sklep internetowy z najwyższej jakości zabawkami i akcesoriami dla psów, od najlepszych producentów na całym świecie.

Nasza misja: „Wytrzymałe akcesoria dla wymagających psów” to motto, które przyświeca naszym działaniom. Za cel postawiliśmy sobie poszukiwanie nowych, fascynujących sposobów spędzania czasu z naszymi psami i akcesoriów, które nam w tym pomogą. Wierzymy, że psy mobilizują nas do aktywniejszego, zdrowszego życia, pełnego szczerej radości … i proszą w zamian o tak niewiele. Mamy nadzieję, że nasze produkty sprawią Wam frajdę i zachęcą do wspólnych przygód!

Nasza historia: Pomysł na LUPO zrodził się jako efekt poszukiwania trwałych i interesujących zabawek i akcesoriów dla naszych psów. Kupowane przez nas wcześniej produkty nie wytrzymywały pierwszej godziny, a zabawa nimi wcale nie była ekscytująca. Materiały były niskiej jakości, co mogło wpływać negatywnie na zdrowie naszych czworonogów. Postanowiliśmy więc sami dostarczać psom to, co dla nich najlepsze. Poszukiwanie nowych, ciekawszych produktów stało się naszą pasją i codziennym zajęciem.

 

Leave a Reply